niedziela, 9 lutego 2014

Czego Ania nie wiedziała :)

Cześć, tu Ania Po Godzinach :)

Wiecie, czego nie wiedziałam? Nie wiedziałam, że w modzie, którego instalację przedstawiłam:


oprócz tego, że są dodatkowe mieczyki, to można je jeszcze zaklinać i przez to uzyskiwać dużo więcej różnych możliwości wykorzystania tychże :)

Ale poszperałam w sieci i znalazłam (znowu) na kanale PaoloTVP filmik przedstawiający tego moda.
Możecie sobie zobaczyć i duuużo się dowiedzieć:Ania


Co Wy wiecie o DECONSTRUCTION TABLE?

Cześć, tu Ania Po Godzinach :)

Chciałam dzisiaj Wam powiedzieć, że już jakiś czas temu zrobiłam filmik o instalacji moda DECONSTRUCTION TABLE na wersję 1.7.2 Minecrafta.


Nawet nie wiedziałam wcześniej, że taki mod istnieje, a moim zdaniem jest bardzo fajny. Ile to razy byliście w jakiejś kopalni, albo w twierdzy i przynosiliście stamtąd jakieś w sumie niepotrzebne rzeczy, które w skrzynkach się znalazły, albo gdzieś zdobywaliście jakieś "klaty", które Wam do niczego nie służyły. Teraz można je po prostu wsadzić do DECONSTRUCTION TABLE i odzyskać z tych itemów surowce, z których były stworzone.
Albo skraftowaliscie nie to, co chcieliście - i woila możecie "odwrócić" proces tworzenia.
Naprawdę fajna rzecz, polecam tego moda.

link do moda: http://www.minecraftforum.net/topic/1794388-172164152forge-deconstruction-table-v210/

A tutaj PaoloTVP w całości przedstawia działanie tego moda :)Jeżeli chcecie, żebym przybliżyła Wam więcej modów, napiszcie mi to w komentarzach :)
Czekam ;)
Ania

PS Jak macie jakieś problemy z instalowaniem modów, sprawdźcie na stronie http://www.aniapg.pl/ w sekcji FAQ, czy nie znajdziecie odpowiedzi na Wasz problem :)
Ania