sobota, 26 kwietnia 2014

Prezentacje modów w sekcji Pomocne TUTy na aniapg.pl

Drodzy,
trochę z opóźnieniem ale koniecznie kilka słów na ten temat.

Po pierwsze - o czym już pisałam - sekcja TUTów ma dodaną funkcjonalność, dzięki której to można obejrzeć (bez opuszczania strony) proponowaną prezentację moda.

Po drugie - ta opcja będzie się sukcesywnie wypełniać (ilość propozycji prezentacji będzie rosnąć - oczywiście, nie będzie ich dla wszystkich modów - np. nie ma to praktycznego sensu dla Forge).

Po trzecie - ja sama zrobiłam pierwszą prezentację (którą załączam) - planuję ich robić więcej - ten pomysł skutkuje też nową playlistą (Pomocne [TUTy] - Prezentacje modów) na moim kanale YouTube.

Po czwarte - prezentacje, które nie są przygotowane przeze mnie mają aktywny link do kanału twórcy filmiku (ze strony aniapg.pl) - to ma być wsparcie dla tych, którzy zdecydują się na to aby ich filmiki znalazły się w grupie proponowanych prezentacji w sekcji Pomocne TUTy na aniapg.pl - ...ale kto ma te filmiki przygotowywać? - temat jest otwarty tj. czekam na propozycje od zainteresowanych (obecnie pracuje nad tym wyłącznie scshaille).


Ania

"Z widzami - Minecraft Team-Work" - info

Hasło: HOLANDIA SŁYNIE Z TULIPANÓW I UTALENTOWANYCH PIŁKARZY jako pierwsza odgadła Veetany i to Ona będzie kolejną Budowniczką serii.

Ania