piątek, 14 marca 2014

"Z widzami - Minecraft Team-Work"

"Z widzami - Minecraft Team-Work":
Halo, śpicie?
Nikt nie chce wybudować stadionu lekkoatletycznego?
Czekam na zgłoszenia do jutra do 17.00 :)

Ania


Rola strony aniapg.pl dla serii Pomocne Tuty

Drodzy,
poruszam ten temat bo chcę zminimalizować ilość pytań w formie komentarza pod filmikami na kanale YouTube, które dotyczą zrobienia filmiku o instalacji moda, który jak spojrzeć na stronę aniapg.pl, już na kanale jest (jest takich pytań na tyle dużo, że to poruszam).
Zatem prośba:
- zanim napiszecie swoje oczekiwania co do instalacji konkretnego moda na dana wersję, spójrzcie najpierw na aniapg.pl (sekcja: POMOCNE TUTY) - bo tam może już być "odpowiedź" na dane pytanie.

Sądzę, że szybciej jest wejść na moją stronę i stwierdzić, czy mod ma już filmik, niż pisać odpowiednie zdanie / pytanie na ten temat w komentarzach pod którymś z filmików.
A jeśli, się mylę (czyli, szybciej jest napisać), to nic nie zastąpi natychmiastowego dostępu do filmu (jeśli już jest) - bo przecież opcjonalnie najpierw pisząc musicie czekać na moją odpowiedź!
Miejcie też na uwadze, że takie pytania, na które sami możecie znaleźć odpowiedzi zabierają też czas ... mi - a za tym idzie mniejsza ilość dostępnego czasu na robienie rzeczy nowych, kolejnych!

CZYLI - ZANIM NAPISZESZ PYTANIE DOTYCZĄCE INSTALACJI MODA - SPÓJRZ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI NA STRONĘ aniapg.pl/ - BYĆ MOŻE FILMIK JUŻ JEST


Ania