środa, 19 marca 2014

"Z widzami - Minecraft team-work" ma swój blog

Drodzy,
od dzisiaj seria "Z widzami - Minecraft team-work" ma swój blog aniapg2.blogspot.com
Jest to kolejny krok w kierunku podniesienia jakości korzystania z moich serii.
Blog poprawia przegląd odcinków bo dodatkowo zawiera zdjęcia, dzięki którym, już w pierwszym kontakcie, widz wie wokół jakiej (konstrukcyjnie) budowy "kręci" się prezentujący ją filmik.
Dodatkowo jest w nim strona, która zestawia linki do uczestników serii (dotyczy to tej części uczestników, którzy zgodzili się na publikację linków do swoich kanałów YouTube).

W planie (ok. 1 tygodnia) jest także uruchomienie podstrony dla tej serii na aniapg.pl - w myśl tego, że uporządkowanie wszystkiego w jednym miejscu, w podobny sposób, to poprawa komfortu korzystania z tego co dla Was robię (w ten sposób macie szybszą orientację w tym na jakim etapie jest dana seria - co zawiera, ile ma filmików itp.). Podstrona będzie oczywiście zawierać wszystkie informacje, które wiążą się z serią "Z widzami - Minecraft team-work", no prawie wszystkie, bo zdjęcia będą (w zasadzie już są) na blogu.

Może ktoś się zastanawiać - po co to wszystko - po co te blogi (włączając w to ten dla serii "Z modami - Minecraft solo").?

Otóż, nowy widz trafia najpewniej na ostatni odcinek danej serii i trudno mu w prosty sposób nadrobić kilkanaście (kilkadziesiąt) odcinków wstecz, a:
SOLO to pewnego rodzaju "story" - co można przeczytać i obejrzeć (zapowiedź to streszczenie, którego to czytanie trwa krótko, a poprawia ogólną orientację w tym, o czym dany filmik jest)
TEAM-WORK to pewnego rodzaju reportaż z placu budowy - co można szybko zobaczyć na zdjęciach i obejrzeć (zapowiedź to galeria zdjęć, której przejrzenie trwa moment i poprawia orientację w tym, o czym dany filmik jest - nie tylko z nazwy, ale też z "obrazu")
Oczywiście te blogi są dla wszystkich, tj. dla moich najstarszych widzów tez! (...czyż nie raz już oglądałeś ten sam film w TV...)

Zapraszam aniapg2.blogspot.com

Ania

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza